HellermannTyton EC1-3SVDHC6-7 klip za pričvršćivanje priključak 151-04529 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3450551 - 62
- Oznaka:
- 151-04529
- EAN:
- 4031026773032
- Kataloški br:
- 3450551 - 62
- Oznaka:
- 151-04529
- EAN:
- 4031026773032
HellermannTyton EC1-3SVDHC6-7 klip za pričvršćivanje priključak 151-04529 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8 mm crna 1 kom.
2.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- za jedan ili dva solarna kabela
- sigurno držanje kablova
- jednostavna zamjena kabela tijekom održavanja
- za kutove 1,0 - 3,0 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | klip za pričvršćivanje |
| Vrsta pričvršćivanja | priključak |
| Snop Ø, područje | 5.8 do 6.8 mm |
| Snop Ø (min.) | 5.8 mm |
| Snop Ø (maks.) | 6.8 mm |
| Materijal | poliamid 11 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04529 |
| Širina | 14 mm |
| Visina | 13.2 mm |
| Dužina | 23.1 mm |
| Tip | EC1-3SVDHC6-7 |
Opis
Opis
EC1-3SVDHC6-7 vam pomaže u postavljanju solarnih kabela. Ovaj predmet možete jednostavno pričvrstiti na svoje solarne panele kako biste proveli do dva kabela jednostavnim umetanjem u nosač.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.