HellermannTyton FMB3APT-A postolje samoljepljiva 151-04069 crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3450555 - 62
- Oznaka:
- 151-04069
- EAN:
- 4031026732831
- Kataloški br:
- 3450555 - 62
- Oznaka:
- 151-04069
- EAN:
- 4031026732831
HellermannTyton FMB3APT-A postolje samoljepljiva 151-04069 crna 1 kom.
3.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fleksibilna baza za zaobljene i kutne površine
- FMBAPT-A baze isporučuju se sa 100% akrilnom ljepljivom trakom zatvorenih ćelija
- Veća sloboda dizajna, smanjenje težine i optimizacija troškova procesa
- Ljepilo s visokom vlačnom i smičnom čvrstoćom
- Inovativno rješenje za pričvršćivanje površina s niskom potrošnjom energije
- Zaštitna folija s prepustom za vrlo jednostavno uklanjanje
- Brza, jednostavna i fleksibilna instalacija
- FlexTack baze se također mogu koristiti za površine visoke energije poput metala ili stakla
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 110 °C |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04069 |
| Širina | 19 mm |
| Visina | 8.9 mm |
| Dužina | 19 mm |
| Tip | FMB3APT-A |
Opis
Opis
FlexTack baze su inovativno rješenje za pričvršćivanje, posebno za zakrivljene i kutne površine. Akrilatno ljepilo koje se koristi prikladno je za površine visoke i niske energije. Fleksibilne ljepljive podloge nude alternativu gdje god pričvršćivanje vijcima nije moguće i, zbog svojih svojstava proizvoda, mogu se koristiti za širok raspon primjena. To uključuje površine premazane praškom ili lakirane, metalne površine i plastične obloge u raznim područjima kao što su razvodni ormari, željeznička vozila, zrakoplovi, vozila i poljoprivredni strojevi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.