HellermannTyton FMB4APT-A-PA66HS-BK (10) postolje samoljepljiva 151-03669 fleksibilna utičnica crna 10 kom.
- Kataloški br:
- 3593761 - 62
- Oznaka:
- 151-03669
- EAN:
- 4031026685304
- Kataloški br:
- 3593761 - 62
- Oznaka:
- 151-03669
- EAN:
- 4031026685304
HellermannTyton FMB4APT-A-PA66HS-BK (10) postolje samoljepljiva 151-03669 fleksibilna utičnica crna 10 kom.
51.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- postolje
- samoljepljiva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje |
| Posebne značajke | fleksibilna utičnica |
| Maks. širina trake | 5.4 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 90 °C |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-03669 |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Prikladno za | zaobljene površine kutne površine |
| Širina | 28 mm |
| Visina | 6.3 mm |
| Dužina | 28 mm |
| Tip | FMB4APT-A-PA66HS-BK (10) |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.