HellermannTyton MAGRA3-PA66/NDFEBR5-BK (50) kabelska spojka 151-04466 Snop Ø, područje 3 mm (max) crna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3477109 - 62
- Oznaka:
- 151-04466
- EAN:
- 4031026764924
- Kataloški br:
- 3477109 - 62
- Oznaka:
- 151-04466
- EAN:
- 4031026764924
HellermannTyton MAGRA3-PA66/NDFEBR5-BK (50) kabelska spojka 151-04466 Snop Ø, područje 3 mm (max) crna 50 kom.
185.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fleksibilni neodimijski magnet sa samoljepljivom podlogom; 4-smjerni ulaz za kabelske vezice za bržu i fleksibilniju ugradnju; Idealno za upotrebu na čeličnim površinama gdje se rupe ne mogu bušiti; Pogodno za teške površine poput lagano zaprljanih područja gdje ljepila ne uspijevaju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska spojka |
| Snop Ø, područje | 3 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 3 mm |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04466 |
| Tip | MAGRA3-PA66/NDFEBR5-BK (50) |
Opis
Opis
Magnetski nosači i stezaljke inovativna su rješenja koja zadovoljavaju zahtjeve modernog upravljanja i montaže kabela. Kombiniraju jednostavnost korištenja s svestranošću te nude praktičnu i učinkovitu alternativu konvencionalnim metodama pričvršćivanja. Bilo da se radi o dinamičnim radnim okruženjima ili privremenim instalacijama, ovi nosači i kopče nude prednosti koje ih izdvajaju od ostalih opcija na tržištu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.