HellermannTyton QGDHC5.2-8.0M postolje priključak 151-04089 Snop Ø, područje 5.2 do 8 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3450552 - 62
- Oznaka:
- 151-04089
- EAN:
- 6005243032683
- Kataloški br:
- 3450552 - 62
- Oznaka:
- 151-04089
- EAN:
- 6005243032683
HellermannTyton QGDHC5.2-8.0M postolje priključak 151-04089 Snop Ø, područje 5.2 do 8 mm crna 1 kom.
1.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brza i jednostavna instalacija
- Sigurno upravljanje kabelima i ublažavanje naprezanja
- Prilagodljiv dizajn za različite veličine i vrste kabela
- Konkurentne cijene i dugoročne uštede troškova
- Minimizirajte oštećenje kabela i sigurnosne rizike kako biste osigurali pouzdane i dugotrajne solarne sustave
- Pristupačni početni troškovi i smanjeni troškovi održavanja tijekom životnog ciklusa proizvoda
- Smanjite vrijeme instalacije uz optimizaciju učinkovitosti projekta i troškova rada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje |
| Vrsta pričvršćivanja | priključak |
| Snop Ø, područje | 5.2 do 8 mm |
| Snop Ø (min.) | 5.2 mm |
| Snop Ø (maks.) | 8 mm |
| Materijal | poliamid 11 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04089 |
| Širina | 23 mm |
| Visina | 25.1 mm |
| Dužina | 12 mm |
| Tip | QGDHC5.2-8.0M |
Opis
Opis
QwicGripov plug-and-play dizajn značajno smanjuje vrijeme potrebno za instalaciju kabela u solarnim projektima. Sigurno upravljanje kabelima i ublažavanje naprezanja ne samo da minimiziraju oštećenje kabela i sigurnosne rizike, već vam i daju povjerenje da je ovaj proizvod napravljen da traje. To je prvi izbor za učinkovito i pouzdano upravljanje kabelima u krovnim i komercijalnim solarnim instalacijama. S mogućnošću rukovanja različitim veličinama kabela, modularnim dizajnom i raznim načinima montaže, danas na tržištu ne postoji nijedan drugi proizvod koji je toliko svestran.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.