HellermannTyton QM20APT-A postolje samoljepljiva 151-02971 bijela 100 kom.
- Kataloški br:
- 3451700 - 62
- Oznaka:
- 151-02971
- EAN:
- 4031026626000
- Kataloški br:
- 3451700 - 62
- Oznaka:
- 151-02971
- EAN:
- 4031026626000
HellermannTyton QM20APT-A postolje samoljepljiva 151-02971 bijela 100 kom.
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se koristiti kao vijčana ili ljepljiva podloga
- Savršeno sistemsko rješenje u kombinaciji s kabelskim vezicama
- Poseban dizajn drži kabelsku vezicu na mjestu
- Procesi montaže su pojednostavljeni
- Vrlo dobra početna adhezija koja se s vremenom povećava
- Inovativno rješenje za pričvršćivanje površina visoke i niske energije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Boja | bijela |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-02971 |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 3.7 mm |
| Dužina | 20 mm |
| Tip | QM20APT-A |
Opis
Opis
Q-Mount montažne baze u kombinaciji s Q-tie kabelskim vezicama osiguravaju pouzdano i trajno pričvršćivanje. S posebnim ljepilom SolidTack, Q-Mount je inovativno rješenje za pričvršćivanje površina s niskom potrošnjom energije i tamo gdje bušenje rupa nije poželjno ili moguće. Ljepljive baze su prikladne za širok raspon primjena na obojenim površinama, plastici ili metalu. Baza se koristi u područjima kao što su izrada razvodnih ormara, izrada željezničkih vozila, zrakoplovstvo, automobili i poljoprivredni strojevi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.