HellermannTyton SPC-DEC1-3SP držač kabela 151-04425 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3450553 - 62
- Oznaka:
- 151-04425
- EAN:
- 4031026759531
- Kataloški br:
- 3450553 - 62
- Oznaka:
- 151-04425
- EAN:
- 4031026759531
HellermannTyton SPC-DEC1-3SP držač kabela 151-04425 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8 mm crna 1 kom.
3.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Lako se montira ručno na rub 1,0 - 3,0 mm
- Solarni utikač se lako postavlja jednostavnim klikom u držač
- Spoj utikača/držača utikača može se ukloniti u bilo kojem trenutku (nerazorno)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač kabela |
| Snop Ø, područje | 5.8 do 6.8 mm |
| Snop Ø (min.) | 5.8 mm |
| Snop Ø (maks.) | 6.8 mm |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 105 °C |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04425 |
| Širina | 31.9 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dužina | 162.4 mm |
| Tip | SPC-DEC1-3SP |
Opis
Opis
Dizajniran za sigurno držanje MC4, MC4 EVO2 ili usporedivog solarnog konektora, s vanjskim promjerom od 21,5 mm i maksimalnom duljinom od 122,0 mm. Solarni konektor se može lako instalirati i ukloniti u bilo kojem trenutku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.