Helukabel 15606-100 pojedinačna žica LiFY 1 x 1 mm² siva 100 m
- Kataloški br:
- 3163947 - 62
- Oznaka:
- 15606-100
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163947 - 62
- Oznaka:
- 15606-100
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 15606-100 pojedinačna žica LiFY 1 x 1 mm² siva 100 m
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 300 V |
| Tip kabela | LiFY |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 1 x 1 mm² |
| Boja | siva |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | vatrostalan visokofleksibilan |
| Proizvođač-br. dijela | 15606-100 |
| Tip | 15606-100 |
| Vanjski Ø | 2.5 mm |
| Nazivni napon U0 | 500 V |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +80 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -15 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| Sastav vodiča | Bakreni pramen goli, vrlo fine žice |
| Ispitni napon | 2.5 kV |
| RoHS-konforno | Da |
| Norme | DIN VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2, IEC 60332-1 (odgovara DIN VDE 0472, dio 804, vrsta ispitivanja B) |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
Kao super fleksibilna jednostruka jezgra u sustavima za pokretne spojeve u konstrukciji ormara, koja se koristi kao ispitni vod u eksperimentima, laboratorijama, razvoju itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.