Helukabel 29754-500 pojedinačna žica H05V-K 1 x 1 mm² plavo-bijela boja 500 m
- Kataloški br:
- 2465716 - 62
- Oznaka:
- 29754-500
- EAN:
- 2050007234647
- Kataloški br:
- 2465716 - 62
- Oznaka:
- 29754-500
- EAN:
- 2050007234647
Helukabel 29754-500 pojedinačna žica H05V-K 1 x 1 mm² plavo-bijela boja 500 m
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | H05V-K |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 1 x 1 mm² |
| Boja | plavo-bijela boja |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | vatrostalan |
| Proizvođač-br. dijela | 29754-500 |
| Tip | 29754-500 |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Ispitni napon | 2000 V |
| Norme | EAC; VDE |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.