Helukabel 33010-100 telekomunikacijski vod J-Y(ST)Y 20 x 2 x 0.60 mm² siva 100 m
- Kataloški br:
- 3163970 - 62
- Oznaka:
- 33010-100
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163970 - 62
- Oznaka:
- 33010-100
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 33010-100 telekomunikacijski vod J-Y(ST)Y 20 x 2 x 0.60 mm² siva 100 m
930.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
930.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Interni komunikacijski kabel JY (St) Y Lg, prema DIN VDE 0815
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip kabela | J-Y(ST)Y |
| Broj žica | 40 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.60 mm² |
| Presjek | 20 x 2 x 0.60 mm² |
| Određene značajke kabela | PVC obloga masivna žica telekomunikacijski unutarnji kabel vatrostalan |
| Vanjski Ø | 12.00 mm |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 100 m |
| Ispitni napon | Jezgra/jezgra 800 V, jezgra/ekran 800 V |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | da |
| Proizvođač-br. dijela | 33010-100 |
| Izolacijski material | PVC |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +50 °C |
| Sastav vodiča | Cu vodič goli, čvrsti |
| Sklapanje svitka | Massivdraht (keine Litze) |
| RoHS-konforno | Da |
| Certifikati | prema DIN VDE 0815 |
| Norme | Instalacijski kabel prema DIN VDE 0815 |
| Tip | 33010-100 |
| Upareni kabel (1 dio) | da (1) |
| Vrsta proizvoda | telekomunikacijski vod |
Opis
Opis
Ova verzija sa statičkim štitom (St) štiti prijenosne krugove od vanjskih električnih smetnji. Upareni kablovi za instalaciju poželjno se koriste za daljinske instalacije na suhim i vlažnim mjestima, kao i unutar i ispod žbuke, vani u fiksnom postavljanju. Ove su linije pogodne za izgradnju stanica i proširenja, za prijenos signala i mjerenja. Instalacijski kablovi nisu odobreni za elektroenergetske instalacije i podzemne instalacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nemojte se savijati više puta.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.