Helukabel 50915-100 žila za visoke temperature HELUTHERM 400 1 x 0.75 mm² crna 100 m
- Kataloški br:
- 3163796 - 62
- Oznaka:
- 50915-100
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163796 - 62
- Oznaka:
- 50915-100
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 50915-100 žila za visoke temperature HELUTHERM 400 1 x 0.75 mm² crna 100 m
1,240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | HELUTHERM 400 |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 1 x 0.75 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Bez halogena | da |
| Izolacijski material | staklena vlakna |
| Određene značajke kabela | otporan na vrućinu fleksibilan s plaštom od staklenih vlakana |
| Proizvođač-br. dijela | 50915-100 |
| Tip | 50915-100 |
| Vanjski Ø | 2.40 mm |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +400 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -60 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | ne |
| Sastav vodiča | Upredena žica od nikla |
| Sklapanje svitka | 24 x 0.2 mm |
| Ispitni napon | 2000. godine V |
| RoHS-konforno | Da |
| Roba na metre | da |
| Vrsta proizvoda | žila za visoke temperature |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.