Helukabel 61100-1000 pojedinačna žica UL-CSA 1 x 21.15 mm² zelena 1000 m
- Kataloški br:
- 3037945 - 62
- Oznaka:
- 61100-1000
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3037945 - 62
- Oznaka:
- 61100-1000
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 61100-1000 pojedinačna žica UL-CSA 1 x 21.15 mm² zelena 1000 m
27,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip kabela | UL-CSA |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 1 x 21.15 mm² |
| Boja | zelena |
| Poprečni presjek (po žili) | 21.15 mm² |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | otporan na vrućinu |
| Proizvođač-br. dijela | 61100-1000 |
| Tip | 61100-1000 |
| Vanjski Ø | 9.50 mm |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +105 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +105 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| RoHS-konforno | Da |
| Norme | UL;CSA;EAC |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.