Helukabel 806483-1 priključni kabel za senzor/aktivator M12 ravni muški konektor 2.00 m Broj polova: 4 1 St.
- Kataloški br:
- 3163933 - 62
- Oznaka:
- 806483-1
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163933 - 62
- Oznaka:
- 806483-1
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 806483-1 priključni kabel za senzor/aktivator M12 ravni muški konektor 2.00 m Broj polova: 4 1 St.
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utikač, ravan |
| Priključna strana B | M12 utikač, ravan |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 2.00 m |
| Boja | crna |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Boja kabela | zelena |
| Kodiranje | D |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Posebne značajke | PUR plašt bez halogena otporan na ulje |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 806483-1 |
| Tip | 806483-1 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | priključni kabel za senzor/aktivator |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.