Helukabel 905059 cijevna uvodnica srebrna M32 ravan 5 St.
- Kataloški br:
- 2867645 - 62
- Oznaka:
- 905059
- EAN:
- 2050009100094
- Kataloški br:
- 2867645 - 62
- Oznaka:
- 905059
- EAN:
- 2050009100094
Helukabel 905059 cijevna uvodnica srebrna M32 ravan 5 St.
1,670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 5 St. |
| Boja | srebrna |
| Materijal | nehrđajući čelik PA6 |
| Kutna izvedba | ravan |
| Pogodno za | zaštitno crijevo |
| Prikladno za promjer | 36.30 mm |
| Vanjski navoj | M32 |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -45 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 905059 |
| Tip | 905059 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | cijevna uvodnica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.