Helukabel 920324-50 držač crijeva crna 14.00 mm 50 St.
- Kataloški br:
- 3163876 - 62
- Oznaka:
- 920324-50
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163876 - 62
- Oznaka:
- 920324-50
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 920324-50 držač crijeva crna 14.00 mm 50 St.
4.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 St. |
| Boja | crna |
| Materijal | poliamid 6 |
| Određene značajke valovite cijevi | bez halogena otporna na kiselinu otporna na masti otporna na baze otporna na mineralna ulja otporna na goriva |
| Pogodno za | helucond |
| Unutarnji-Ø | 14.00 mm |
| Maks. temperatura | +110 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 920324-50 |
| Tip | 920324-50 |
| Zaštita od požara za nekretnine | UL94 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | držač crijeva |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Helukabel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.