Helukabel 92679-50 spiralna cijev siva 23.10 mm 50 m
- Kataloški br:
- 3163836 - 62
- Oznaka:
- 92679-50
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163836 - 62
- Oznaka:
- 92679-50
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 92679-50 spiralna cijev siva 23.10 mm 50 m
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Boja | siva |
| Materijal | poliamid 6 |
| Određene značajke valovite cijevi | bez halogena otporna na kiselinu otporna na masti otporna na baze otporna na mineralna ulja otporna na goriva |
| Pogodno za | heluquick |
| Prikladno za promjer | 23.00 mm |
| Unutarnji-Ø | 23.10 mm |
| Vanjski Ø | 28.40 mm |
| Maks. temperatura | +120 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Dužina | 50 m |
| Proizvođač-br. dijela | 92679-50 |
| Tip | 92679-50 |
| Zaštita od požara za nekretnine | UL94 V2 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | spiralna cijev |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.