Helukabel 94190-50 cijevna uvodnica crna M12 ravan 1 St.
- Kataloški br:
- 3163853 - 62
- Oznaka:
- 94190-50
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163853 - 62
- Oznaka:
- 94190-50
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 94190-50 cijevna uvodnica crna M12 ravan 1 St.
6.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crna |
| Materijal | poliamid 6 |
| Kutna izvedba | ravan |
| Određene značajke valovite cijevi | bez halogena otporna na kiselinu otporna na masti otporna na baze otporna na mineralna ulja otporna na goriva |
| Pogodno za | helucond |
| Prikladno za promjer | 10.00 mm |
| Vanjski navoj | M12 |
| Maks. temperatura | +110 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 94190-50 |
| Tip | 94190-50 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | cijevna uvodnica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Helukabel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.