Helukabel 96344-25 unutranji tuljak siva 25 St.
- Kataloški br:
- 3163924 - 62
- Oznaka:
- 96344-25
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163924 - 62
- Oznaka:
- 96344-25
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 96344-25 unutranji tuljak siva 25 St.
8.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 25 St. |
| Boja | siva |
| Materijal | PVC |
| Pogodno za | zaštitno crijevo k zaštitno crijevo s zaštitno crijevo s-pu |
| Prikladno za promjer | 27.00 mm |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 96344-25 |
| Tip | 96344-25 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | unutranji tuljak |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema sličnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Helukabel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.