Helukabel 97510-50 metalna zaštitna cijev srebrna 15.00 mm 50 m
- Kataloški br:
- 3163897 - 62
- Oznaka:
- 97510-50
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163897 - 62
- Oznaka:
- 97510-50
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 97510-50 metalna zaštitna cijev srebrna 15.00 mm 50 m
1,555.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,555.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Boja | srebrna |
| Materijal | Fe/Zn3 |
| Određene značajke valovite cijevi | uv-otporna |
| Pogodno za | navoj za crijevo us navoj za crijevo li |
| Unutarnji-Ø | 15.00 mm |
| Vanjski Ø | 19.00 mm |
| Maks. temperatura | +220 °C |
| Dužina | 50 m |
| Proizvođač-br. dijela | 97510-50 |
| Tip | 97510-50 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | metalna zaštitna cijev |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.