Helukabel 97607-25 cijevna uvodnica siva PG13 ravan 25 St.
- Kataloški br:
- 3163900 - 62
- Oznaka:
- 97607-25
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163900 - 62
- Oznaka:
- 97607-25
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 97607-25 cijevna uvodnica siva PG13 ravan 25 St.
59.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 25 St. |
| Boja | siva |
| Materijal | polipropilen |
| Kutna izvedba | ravan |
| Pogodno za | zaštitno crijevo s zaštitno crijevo s-pu zaštitno crijevo k |
| Prikladno za promjer | 36.00 mm |
| Vanjski navoj | PG13 |
| Maks. temperatura | +110 °C |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 97607-25 |
| Tip | 97607-25 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | cijevna uvodnica |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.