Helukabel 98745-5 otvarač za hssv cijevne uvodnice žuta 5 St.
- Kataloški br:
- 3163869 - 62
- Oznaka:
- 98745-5
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3163869 - 62
- Oznaka:
- 98745-5
- EAN:
- Nema ean
Helukabel 98745-5 otvarač za hssv cijevne uvodnice žuta 5 St.
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 5 St. |
| Boja | žuta |
| Materijal | poliamid 6 |
| Pogodno za | navoj za crijevo hssv |
| Prikladno za promjer | 28.30 mm |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 98745-5 |
| Tip | 98745-5 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | otvarač za hssv cijevne uvodnice |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Helukabel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.