Helukabel F-C-PURö-JZ kontrolni vod 4 G 0.50 mm² siva 21202-1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3039554 - 62
- Oznaka:
- 21202-1000
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3039554 - 62
- Oznaka:
- 21202-1000
- EAN:
- Nema ean
Helukabel F-C-PURö-JZ kontrolni vod 4 G 0.50 mm² siva 21202-1000 1000 m
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 10 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 5 |
| Tip kabela | F-C-PURö-JZ |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 4 G 0.50 mm² |
| Boja | siva |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.50 mm² |
| Sposobnost vučnog kabla | ne |
| Bez halogena | ne |
| Izolacija | PVC |
| Izolacijski material | PUR |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom postojan na ozon UV otporan otpornost na zarezivanje s oznakom po metru postojan na ulje otporan na ulje i habanje |
| Proizvođač-br. dijela | 21202-1000 |
| Tip | 21202-1000 |
| Material (detalji) | PVC |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 6.40 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +80 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -20 °C |
| Kodirano prema brojevima | da |
| Broj žica | 4 G |
| Zapakirano | da |
| Sastav vodiča | Golo bakreno uže, prema DIN VDE 0295 klasa 5, fina žica |
| RoHS-konforno | Da |
| Žičani identifikacijski kod | DIN VDE 0293 |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.