Helukabel JZ-500 kontrolni vod 7 G 0.50 mm² siva 11205-100 100 m
- Kataloški br:
- 3045796 - 62
- Oznaka:
- 11205-100
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3045796 - 62
- Oznaka:
- 11205-100
- EAN:
- Nema ean
Helukabel JZ-500 kontrolni vod 7 G 0.50 mm² siva 11205-100 100 m
485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | JZ-500 |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 7 G 0.50 mm² |
| Boja | siva |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.50 mm² |
| Bez halogena | da |
| Izolacijski material | polimer |
| Određene značajke kabela | bez halogena vatrostalan s oznakom po metru postojan na ulje fleksibilan |
| Proizvođač-br. dijela | 11205-100 |
| Tip | 11205-100 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 6.70 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 70 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | 70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -15 °C |
| Broj žica | 7 G |
| Zapakirano | da |
| Sastav vodiča | Bakrena žica, gola, prema DIN VDE 0295 cl.5, fino ožičena, BS 6360 cl.5, IEC 60228 cl.5 |
| Ispitni napon | 2000. godine V |
| RoHS-konforno | Da |
| Žičani identifikacijski kod | DIN VDE 0293 |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.