Helukabel led svjetiljka za strojeve SL 560 S-PMMAd-M8-57 bijela 13.5 W 1763 lm 100 ° (D x Š x V) 635 x 30 x 17.5 mm
- Kataloški br:
- 3207465 - 62
- Oznaka:
- 11023411-1
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3207465 - 62
- Oznaka:
- 11023411-1
- EAN:
- Nema ean
Helukabel led svjetiljka za strojeve SL 560 S-PMMAd-M8-57 bijela 13.5 W 1763 lm 100 ° (D x Š x V) 635 x 30 x 17.5 mm
305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- LED strojno svjetlo u obliku linije s radnim naponom od 12-30 V; nadgradno svjetlo
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SL 560 S-PMMAd-M8-57 |
| Pogonski napon maks. | 24 V/DC |
| Pogonski napon | 24 V/DC (max) |
| Snaga | 13.5 W |
| Boja | bijela |
| Temperatura boje maks. | 5700 K |
| Svjetlosni tok (Φ) | 1763 lm |
| Kut zračenja | 100 ° |
| Priključak | M8 utikač |
| Materijal | aluminij |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Razred zaštite | III |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +45 °C |
| Dužina | 635 mm |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 17.5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 635 x 30 x 17.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Vrsta proizvoda | led svjetiljka za strojeve |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.