Helukabel plosnati tračni kabel 5 G 4 mm² crna 27014-500 500 m
- Kataloški br:
- 2825809 - 62
- Oznaka:
- 27014-500
- EAN:
- 2050008927036
- Kataloški br:
- 2825809 - 62
- Oznaka:
- 27014-500
- EAN:
- 2050008927036
Helukabel plosnati tračni kabel 5 G 4 mm² crna 27014-500 500 m
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 0 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 10 |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 5 G 4 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Izolacija | PVC |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | plosnati nezaštićen vatrostalan |
| Proizvođač-br. dijela | 27014-500 |
| Tip | PVC-flach 5G4 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 500 m |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | 70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Broj žica | 5 G |
| Sastav vodiča | Gole bakrene niti, fina žica prema DIN VDE 0295 cl. 5 / IEC 60228 cl. 5 |
| Nazivni napon (detalji) | 750 V |
| Certifikati | EAC |
| RoHS-konforno | Da |
| Zaštićeno | ne |
| Žičani identifikacijski kod | Identifikacija žila prema DIN VDE 0293, do 5 žila u boji, od 7 crnih žila s uzastopnim bijelim brojevima |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | plosnati tračni kabel |
Opis
Opis
PVC pljosnati kabeli uglavnom se koriste kao vučni kabeli u sustavima dizalica, podnim transportnim sustavima i dizalicama. Nije prikladno za vanjsku upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.