Hensel 62000043 razvodna kutija (D x Š x V) 93 x 93 x 62 mm siva IP66/IP67 1 St.
- Kataloški br:
- 2606414 - 62
- Oznaka:
- 62000043
- EAN:
- 4.01259E+12
- Kataloški br:
- 2606414 - 62
- Oznaka:
- 62000043
- EAN:
- 4.01259E+12
Hensel 62000043 razvodna kutija (D x Š x V) 93 x 93 x 62 mm siva IP66/IP67 1 St.
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| Vrsta zaštite | IP66/IP67 |
| dim. | (D x Š x V) 93 x 93 x 62 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Visina | 62 mm |
| Dužina | 93 mm |
| Širina | 93 mm |
| Posebne značajke | bez halogena plombirna otporna na vjetar |
| Materijal | plastika |
| Izvedba | kvadratna |
| Vrsta proizvoda | razvodna kutija |
Opis
Opis
Posebne značajke
Nema sličnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Hensel
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.