Herpa 029728 h0 izložna vitrina plastika 700 mm x 450 mm x 35 mm
- Kataloški br:
- 3412246 - 62
- Oznaka:
- 29728
- EAN:
- 4013150029728
- Kataloški br:
- 3412246 - 62
- Oznaka:
- 29728
- EAN:
- 4013150029728
Herpa 029728 h0 izložna vitrina plastika 700 mm x 450 mm x 35 mm
83.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina modela | h0 |
| Vrsta proizvoda | izložna vitrina |
| Materijal | plastika |
| Izvedba | Vitrina za kamione, srebrna |
| Dužina | 700 mm |
| Širina | 450 mm |
| Visina | 35 mm |
| dim. | (D x Š x V) 700 x 450 x 35 mm |
| Starosna skupina | iznad 15 godina |
Opis
Opis
Vitrina, vitrina za kolekcionare kamionskih prikolica (izuzetno široka), srebrna (70 cm x 45 cm x 3,5 cm)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Modeli kamiona nisu uključeni u isporuku.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.