Hewlett Packard Enterprise HPE ML350 G11 4514Y 64G 2x480GB 8SFF Svr PC server
- Kataloški br:
- 3400682 - 62
- Oznaka:
- P81776-425
- EAN:
- 190017795157
- Kataloški br:
- 3400682 - 62
- Oznaka:
- P81776-425
- EAN:
- 190017795157
Hewlett Packard Enterprise HPE ML350 G11 4514Y 64G 2x480GB 8SFF Svr PC server
20,180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
20,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon Silver 4514Y
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM
- 480 GB SSD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC server |
| Zaslon (cm) | |
| Serija procesora | Intel® Xeon Silver |
| Procesor | Intel® Xeon Silver 4514Y |
| Procesor / model | 4514Y |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 960 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 480 GB |
| SSD priključak | SATA III (600 MB/s) |
| SSD 2 | 480 GB |
| SSD 2 priključak | SATA III (600 MB/s) |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Širina | 58.42 cm |
| Visina | 98.43 cm |
| Dubina | 30.48 cm |
| Težina | 43.26 kg |
| Snaga napajanja | 1000 W |
| Određene značajke | TPM2.0 modul |
| veličina zaslona | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon |
Opis
Opis
Naši najpopularniji serveri, potpuno konfigurirani i spremni za isporuku.
HPE ProLiant ML350 Gen11 poslužitelj s jednim Intel® Xeon® Silver 4514Y procesorom, 64 GB (2x32 GB) dual-rank memorije, jednim HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4 GB Cache OCP SPDM kontrolerom za pohranu, 8 SFF ležišta za pogone, tri standardna ventilatora, dva HPE 480 GB SATA 6G SFF BC SSD-a za intenzivno čitanje od više proizvođača, dva HPE 1000 W Flex Slot Titanium kompleta napajanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HPE ProLiant ML350 Gen11 poslužitelj s jednim Intel® Xeon® Silver 4514Y procesorom, 64 GB (2x32 GB) dual-rank memorije, jednim HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4 GB Cache OCP SPDM kontrolerom za pohranu, 8 SFF ležišta za pogone, tri standardna ventilatora, dva HPE 480 GB SATA 6G SFF BC SSD-a za intenzivno čitanje od više proizvođača, dva HPE 1000 W Flex Slot Titanium kompleta napajanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)