Hewlett Packard Enterprise P81773-425 PC server
- Kataloški br:
- 3400679 - 62
- Oznaka:
- P81773-425
- EAN:
- 190017795126
- Kataloški br:
- 3400679 - 62
- Oznaka:
- P81773-425
- EAN:
- 190017795126
Hewlett Packard Enterprise P81773-425 PC server
12,155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12,155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon® E E-2436 6 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 480 GB SSD
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC server |
| Zaslon (cm) | |
| Serija procesora | Intel® Xeon® E |
| Procesor | Intel® Xeon® E E-2436 |
| Procesor / model | E-2436 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 2.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 18 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 480 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 480 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Boja | crna |
| Širina | 336.1 mm |
| Visina | 498.7 mm |
| Dubina | 598.7 mm |
| Težina | 12.5 kg |
| Snaga napajanja | 1600 W |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| veličina zaslona | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | |
| 10/100/1000 MBit/s | 4 x |
| Broj glavnih napajanja | 1 |
| Broj instaliranih rezervnih napajanja | 1 |
| Eternet LAN | da |
| ECC (memorija sa kodom za proveru grešaka) | da |
| Broj podržanih SSD diskova | 8 |
| Podrška za redundantno napajanje | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Broj procesora | 1 |
| RAID podrška | da |
| Broj instaliranih SSD diskova | 2 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)