Hewlett Packard Enterprise P81775-425 PC server
- Kataloški br:
- 3400681 - 62
- Oznaka:
- P81775-425
- EAN:
- 190017795140
- Kataloški br:
- 3400681 - 62
- Oznaka:
- P81775-425
- EAN:
- 190017795140
Hewlett Packard Enterprise P81775-425 PC server
19,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon Silver 4509Y 8 Jezgra(-e) / max. 4.1 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 480 GB SSD
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Tip | P81775-425 |
| Radna memorija | |
| Boja | crna |
| Kapacitet memorije (RAM) | |
| Dubina | 984.3 mm |
| Visina | 584.2 mm |
| Širina | 304.8 mm |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Serija procesora | Intel® Xeon Silver |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.1 GHz |
| 10/100/1000 MBit/s | 4 x |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Snaga napajanja | 2000 W |
| Procesor | Intel® Xeon Silver 4509Y |
| Procesor | 2.6 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 8 TB |
| SSD1 | 480 GB |
| Procesor / model | 4509Y |
| Težina | 43.3 kg |
| Procesor / predmemorija | 22.5 MB |
| Broj glavnih napajanja | 1 |
| Broj instaliranih rezervnih napajanja | 1 |
| Eternet LAN | da |
| Broj podržanih SSD diskova | 8 |
| Podrška za redundantno napajanje | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Broj procesora | 1 |
| RAID podrška | da |
| Broj instaliranih SSD diskova | 2 |
Opis
Opis
Najsnažniji i najfleksibilniji u pogledu pohrane 2P toranjski poslužitelj s dizajnom šasije koji se može rackirati za različita okruženja nudi iznimnu računalnu snagu, sigurnost, pouzdanost i proširivost. Dizajniran za različita radna opterećenja u malim uredima, udaljenim uredima i podružnicama velikih poduzeća, rastućim malim i srednjim poduzećima i podatkovnim centrima. HPE ProLiant ML350 Gen11 poslužitelj izvrstan je izbor za ubrzanje vašeg rastućeg poslovanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.