Hewlett Packard Enterprise P81777-425 PC server
- Kataloški br:
- 3400683 - 62
- Oznaka:
- P81777-425
- EAN:
- 190017795164
- Kataloški br:
- 3400683 - 62
- Oznaka:
- P81777-425
- EAN:
- 190017795164
Hewlett Packard Enterprise P81777-425 PC server
19,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon Gold 4509Y
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 480 GB SSD
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC server |
| Zaslon (cm) | |
| Serija procesora | Intel® Xeon Gold |
| Procesor | Intel® Xeon Gold 4509Y |
| Procesor / model | 4509Y |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 22.5 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 960 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 480 GB |
| SSD 2 | 480 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Širina | 600 mm |
| Visina | 273 mm |
| Dubina | 998 mm |
| Težina | 41.3 kg |
| Snaga napajanja | 21000 W |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| veličina zaslona | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Broj glavnih napajanja | 1 |
| Broj instaliranih rezervnih napajanja | 1 |
| Eternet LAN | da |
| Podrška za redundantno napajanje | da |
| Broj instaliranih hard diskova | 2 |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Broj procesora | 1 |
| Kapacitet hard diska | 480 GB |
| RAID podrška | da |
Opis
Opis
HPE ProLiant DL380 Gen11 poslužitelji dizajnirani su za vaš hibridni svijet. HPE ProLiant DL380 Gen11 poslužitelji pojednostavljuju upravljanje računalnom snagom vaše organizacije - od ruba do oblaka - s operativnim okruženjem u oblaku. Transformirajte poslovne operacije i premjestite svoj tim iz reaktivnog u proaktivni uz globalnu vidljivost i uvide sa samoposlužne konzole. Automatizirajte zadatke za učinkovitu implementaciju, trenutnu skalabilnost i besprijekornu, pojednostavljenu podršku i upravljanje životnim ciklusom smanjenjem zadataka i skraćivanjem razdoblja održavanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)