Hewlett Packard Enterprise server DL360 G11 Intel® Xeon Silver 4510 32 GB RAM P77247-425
- Kataloški br:
- 3331366 - 62
- Oznaka:
- P77247-425
- EAN:
- 190017767819
- Kataloški br:
- 3331366 - 62
- Oznaka:
- P77247-425
- EAN:
- 190017767819
Hewlett Packard Enterprise server DL360 G11 Intel® Xeon Silver 4510 32 GB RAM P77247-425
18,995.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18,995.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon Silver 4510 12 Jezgra(-e) / max. 4.1 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | server |
| Serija procesora | Intel® Xeon Silver |
| Procesor | Intel® Xeon Silver 4510 |
| Procesor / model | 4510 |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 4 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) LAN (10/100/1000 MBit/s) VGA |
| Širina | 753.1 mm |
| Visina | 42.9 mm |
| Dubina | 434.6 mm |
| Težina | 25.85 |
| Snaga napajanja | 2000 W |
| Visina gradnje | 42.9 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 2 x |
| Tehnologija pohrane | DDR5 |
| Frekvencija takta | 5600 MHz |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
Opis
Opis
HPE ProLiant DL360 Gen11 poslužitelji dizajnirani su za vaš hibridni svijet. ProLiant DL360 Gen11 poslužitelji pokreću Intel Xeon procesori 4. generacije. Pokretan generacijski, pojednostavljujući upravljanje računalnom snagom vaše organizacije - od ruba do oblaka - s operativnim okruženjem u oblaku. Transformirajte način na koji poslujete i premjestite svoj tim iz reaktivnog u proaktivni uz globalnu vidljivost i uvid sa samoposlužne konzole. Automatizirajte zadatke za učinkovitu implementaciju, trenutnu skalabilnost i besprijekornu, pojednostavljenu podršku i upravljanje životnim ciklusom kako biste smanjili i skratili periode održavanja. Automatizirane mogućnosti samoposluživanja ugrađene su u sve poslužitelje HPE ProLiant Gen11, bilo da su kupljeni kao fizički poslužitelji ili iskorišteni kao usluga putem HPE GreenLake, kako vaše potrebe za računalom i pohranom rastu. Pojednostavite i osigurajte upravljanje poslužiteljem od ruba do oblaka uz HPE GreenLake za Compute Ops Management. HPE GreenLake za Compute Ops Management upravljanje je računalom kao usluga koje čini vaš cjelokupni računalni krajolik jednostavnijim, fleksibilnijim i bržim - diljem svijeta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)