Hewlett Packard Enterprise server ProLiant DL360 G11 Intel® Xeon Silver 4509Y 4.1 GHz 64 GB RAM 480 GB SSD P83118-425
- Kataloški br:
- 3451418 - 62
- Oznaka:
- P83118-425
- EAN:
- 4549821647590
- Kataloški br:
- 3451418 - 62
- Oznaka:
- P83118-425
- EAN:
- 4549821647590
Hewlett Packard Enterprise server ProLiant DL360 G11 Intel® Xeon Silver 4509Y 4.1 GHz 64 GB RAM 480 GB SSD P83118-425
18,650.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18,650.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon Silver 4509Y 8 Jezgra(-e) / max. 4.1 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 480 GB SSD
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | server |
| Model | ProLiant DL360 G11 |
| Serija procesora | Intel® Xeon Silver |
| Procesor | Intel® Xeon Silver 4509Y |
| Procesor / model | 4509Y |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 22.5 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 8 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 960 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 480 GB |
| SSD 2 | 480 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 VGA |
| Boja | crna srebrna |
| Snaga napajanja | 1000 W |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Hlađenje | aktivno |
| 10/100/1000 MBit/s | 4 x |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| 8 | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 2 |
Opis
Opis
Tražite li skalabilno, visokoučinkovito rješenje za hibridni oblak ili druga podatkovna opterećenja u virtualiziranom i kontejneriziranom okruženju? HPE ProLiant DL360 Gen11 server je kompaktno 1U 2P rješenje koje pruža iznimnu računalnu snagu, poboljšane brzine prijenosa podataka i dubinu memorije s 2P računalnom snagom. Temeljeno na Intel Xeon Scalable procesorima 4. i 5. generacije. S do 64 jezgre, 8 TB memorije i 20 EDSFF diskova, povećanom propusnošću memorije i brzim PCIe Gen5 I/O, HPE ProLiant DL360 Gen11 poslužitelj savršeno je rješenje za automatizaciju elektroničkog dizajna (EDA), CAD i VDI. HPE ProLiant 360 Gen11 serveri dizajnirani su za optimizaciju IT-a na rubu mreže. Uz iskustvo rada u oblaku, integriranu sigurnost i optimizirane performanse radnog opterećenja, vaše će poslovanje napredovati.
Nove značajke – dodatne informacije:
Podržava module tekućeg hlađenja za najveću toplinsku snagu (TDP).
Uključuje novi softver za upravljanje poslužiteljima HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6) koji vam omogućuje sigurno konfiguriranje, praćenje i ažuriranje vaših HPE ProLiant Gen11 poslužitelja s bilo kojeg mjesta u svijetu.
Veće brzine prijenosa podataka i mrežne brzine putem serijske sabirnice za proširenje PCIe Gen5, s do dva x16 PCIe Gen5 i dva OCP utora.
Podržava do tri GPU-a
[1]
single-width (SW) za ubrzavanje grafički zahtjevnih radnih opterećenja.
Temeljeno na 5. generaciji Intel Xeon Scalable procesora. Generacija, koja podržava do 64 jezgre pri 385 W i 16 DIMM-ova za do 8 TB DDR5 memorije visoke propusnosti do 5600 MHz.
16 DIMM-ova po procesoru za ukupno do 8 TB DDR5 memorije po poslužitelju s povećanim performansama, podrškom za memoriju velike propusnosti (HBM) i nižom potrošnjom energije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Nove značajke – dodatne informacije:
Podržava module tekućeg hlađenja za najveću toplinsku snagu (TDP).
Uključuje novi softver za upravljanje poslužiteljima HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6) koji vam omogućuje sigurno konfiguriranje, praćenje i ažuriranje vaših HPE ProLiant Gen11 poslužitelja s bilo kojeg mjesta u svijetu.
Veće brzine prijenosa podataka i mrežne brzine putem serijske sabirnice za proširenje PCIe Gen5, s do dva x16 PCIe Gen5 i dva OCP utora.
Podržava do tri GPU-a
[1]
single-width (SW) za ubrzavanje grafički zahtjevnih radnih opterećenja.
Temeljeno na 5. generaciji Intel Xeon Scalable procesora. Generacija, koja podržava do 64 jezgre pri 385 W i 16 DIMM-ova za do 8 TB DDR5 memorije visoke propusnosti do 5600 MHz.
16 DIMM-ova po procesoru za ukupno do 8 TB DDR5 memorije po poslužitelju s povećanim performansama, podrškom za memoriju velike propusnosti (HBM) i nižom potrošnjom energije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)