Hicon HIE-225-3000 zvučnički kabel Ergonomic 2 x 2.5 mm² crna 30 m
- Kataloški br:
- 418645 - 62
- Oznaka:
- HIE-225-3000
- EAN:
- 4049371801409
- Kataloški br:
- 418645 - 62
- Oznaka:
- HIE-225-3000
- EAN:
- 4049371801409
Hicon HIE-225-3000 zvučnički kabel Ergonomic 2 x 2.5 mm² crna 30 m
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
0.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip kabela | Ergonomic |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Presjek | 2 x 2.5 mm² |
| Određene značajke kabela | vod s dvostrukom žicom |
| Širina | 7.5 mm |
| Visina | 3.5 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 30 m |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | HIE-225-3000 |
| Sklapanje svitka | 140 x 0.15 mm |
| Tip | HIE-225-3000 |
| Vrsta proizvoda | zvučnički kabel |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Kolut (30 m).
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)