HiKOKI DS18DDQWRZ akumulatorska bušilica 18 V 2.0 Ah Li-Ion uklj. 2 akumulatora, uklj. punjač, uklj. kofer
- Kataloški br:
- 3436469 - 62
- Oznaka:
- DS18DDQWRZ
- EAN:
- 4966376411696
- Kataloški br:
- 3436469 - 62
- Oznaka:
- DS18DDQWRZ
- EAN:
- 4966376411696
HiKOKI DS18DDQWRZ akumulatorska bušilica 18 V 2.0 Ah Li-Ion uklj. 2 akumulatora, uklj. punjač, uklj. kofer
1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/2.0 Ah;Li-Ion-Akumulator
- Okretni moment (maks.) (detalji) meko: 26 Nm, teško: 55 Nm;Vijci-Ø (maks.) 6 x 75 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska bušilica |
| Napon | 18 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.0 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj uključenih baterija | 2 |
| Broj okretaja praznog hoda (detalji) | 1. Brzina: 0 - 440 okretaja u minuti 2. Brzina: 0 - 1700 /min |
| Maks. okretni moment | meko: 26 Nmteško: 55 Nm |
| Maks. Ø vijaka | 6 x 75 mm |
| Maks. Ø bušenja | Čelik: 13 mmAluminij: 13 mmDrvo: 36 mm |
| Držač alata | brzostezna glava za svrdla |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Određene značajke | uklj. 2 akumulatora uklj. punjač uklj. kofer |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Težina | 900 g |
| Težina, napomena | uklj. punjive baterije |
| Širina | 89 mm |
| Visina | 267 mm |
| Dužina | 190 mm |
| dim. | (D x Š x V) 190 x 89 x 267 mm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Akumulatorska bušilica DS18DDQWRZ
- 2x baterija BSL1820M 18 V 2,0 Ah
- 1x punjač UC18YFSL
- Adapter za steznu glavu bušilice
- Phillips (plus) svrdlo (br. 2)
- Poklopac baterije
- Adapter za bit
- Kutni adapter
- Kućište sustava koji se može slagati 2
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)