HiWatch 300510026 HWT-B120-M(2,8mm) ahd, hd-cvi, hd-tvi, analogni-sigurnosna kamera 1920 x 1080 piksel
Kataloški br:
Oznaka:
HWT-B120-M(2,8mm)
Oznaka:
HWT-B120-M(2,8mm)
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • 2MP CMOS senzor
  • Outdoor EXIR Bullet
  • Podržava HD-TVI/AHD/CVI/CVBS video signal
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta kamerebullet kamera
Tip senzoraCMOS
Žarišna duljina2,8 mm
Kut gledanja103 °
IR raspon (max.)20 m
Osjetljivost na svjetlo (s IR)0 lx
Osjetljivost na svjetlo (bez IR)0.01 lx
Mjesto upotrebevanjsko područje
Vrsta zaštiteIP66
Radna temperatura-40 - 60 °C
dim.(Š x V x D) 58 x 62 x 165 mm
Širina58 mm
Visina62 mm
Dubina165 mm
Težina400 g
Rezolucija (maks.)1920 x 1080 piksel
Signali-standardahd
hd-cvi
hd-tvi
analogni
Određene značajke videonadzoras IR led diodama
Vrsta proizvodasigurnosna kamera
Opis
Opis
Mini Bullet Turbo HD kamera HiWatch 2 MP.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • 4 u 1 video izlaz
  • EXIR 2.0
  • ICR
  • 12VDC