HiWatch 300611431 HWT-T120-M(2,8mm) ahd, hd-cvi, hd-tvi, analogni-sigurnosna kamera 1920 x 1080 piksel
Kataloški br:
Oznaka:
HWT-T120-M(2,8mm)
Oznaka:
HWT-T120-M(2,8mm)
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • 2MP CMOS senzor
  • Vanjska EXIR očna jabučica
  • Podržava HD-TVI/AHD/CVI/CVBS video signal
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta kameredome kamera
Tip senzoraCMOS
Žarišna duljina2,8 mm
Kut gledanja103 °
IR raspon (max.)20 m
Osjetljivost na svjetlo (s IR)0 lx
Osjetljivost na svjetlo (bez IR)0.01 lx
Mjesto upotrebevanjsko područje
Vrsta zaštiteIP66
Radna temperatura-40 - 60 °C
dim.(Ø x V) 82.6 mm x 69.66 mm
Visina69.66 mm
Promjer82.6 mm
Težina230 g
Rezolucija (maks.)1920 x 1080 piksel
Signali-standardahd
hd-cvi
hd-tvi
analogni
Određene značajke videonadzoras IR led diodama
Vrsta proizvodasigurnosna kamera
Opis
Opis
HiWatch 2 MP Mini Turret Turbo HD kamera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • 4 u 1 video izlaz
  • EXIR 2.0
  • ICR
  • 12VDC