HN Power HNP-MOD1205 napajanje 5 V 2 A 12 W
- Kataloški br:
- 3443370 - 62
- Oznaka:
- HNP-MOD1205
- EAN:
- 4024559380846
- Kataloški br:
- 3443370 - 62
- Oznaka:
- HNP-MOD1205
- EAN:
- 4024559380846
HN Power HNP-MOD1205 napajanje 5 V 2 A 12 W
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 5 V / 2 A
- Snaga 12 W
- pletenica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta | Modul napajanja |
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 49 x 51 x 25 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5 V |
| Priključak | pletenica |
| Snaga | 12 W |
| Ulazna frekvencija | 47-63 Hz |
| Stupanj korisnosti do | 80-84 % |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Razred zaštite | IP67 |
| Radna temperatura | 0-40 °C |
| Težina | 100 g |
| Izol. napon | 3000 V/AC |
| Određene značajke napajanja | zaštita od prekomjerne struje |
| Tip | Modul napajanja |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dužina | 49 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 300 mVpp |
| Tip | HNP-MOD1205 |
| Temperatura okoline | 0-40 °C |
Opis
Opis
Članak je vrlo prikladan za:
Smart Home
kamere
zvona na vratima
Razdjelne kutije
Rasvjeta
Zamjena za baterije
Pametne kućne kontrole
Ovaj tekst je strojno preveden.
Smart Home
kamere
zvona na vratima
Razdjelne kutije
Rasvjeta
Zamjena za baterije
Pametne kućne kontrole
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.