HN Power HNP-MOD1212 napajanje 12 V/DC 1 A
- Kataloški br:
- 3443371 - 62
- Oznaka:
- HNP-MOD1212
- EAN:
- 4024559380853
- Kataloški br:
- 3443371 - 62
- Oznaka:
- HNP-MOD1212
- EAN:
- 4024559380853
HN Power HNP-MOD1212 napajanje 12 V/DC 1 A
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 12 V/DC / 1 A
- pletenica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta | Modul napajanja |
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 49 x 51 x 25 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC |
| Priključak | pletenica |
| Ulazna frekvencija | 47-63 Hz |
| Stupanj korisnosti do | 80-84 % |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Razred zaštite | IP67 |
| Radna temperatura | 0-40 °C |
| Težina | 100 g |
| Izol. napon | 3000 V/AC |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dužina | 49 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 300 mVpp |
| Tip | HNP-MOD1212 |
Opis
Opis
Članak je vrlo prikladan za:
Smart Home
kamere
zvona na vratima
Razdjelne kutije
Rasvjeta
Zamjena za baterije
Pametne kućne kontrole
Ovaj tekst je strojno preveden.
Smart Home
kamere
zvona na vratima
Razdjelne kutije
Rasvjeta
Zamjena za baterije
Pametne kućne kontrole
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.