HN Power HNP-MOD2424 preklopno napajanje 24 V/DC 1 A 24 W
- Kataloški br:
- 3443373 - 62
- Oznaka:
- HNP-MOD2424
- EAN:
- 4024559380822
- Kataloški br:
- 3443373 - 62
- Oznaka:
- HNP-MOD2424
- EAN:
- 4024559380822
HN Power HNP-MOD2424 preklopno napajanje 24 V/DC 1 A 24 W
41.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V/DC / 1 A
- Snaga 24 W
- pletenica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta | Modul napajanja |
| Vrsta proizvoda | preklopno napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 60 mm x 61.5 cm x 30 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Priključak | pletenica |
| Snaga | 24 W |
| Stupanj korisnosti do | 86 % |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Razred zaštite | IP67 |
| Broj izlaza | 1 x |
| Radna temperatura | 10-40 °C |
| Težina | 160 g |
| Izol. napon | 3000 kV |
| Širina | 61.5 cm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 60 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 200 mVpp |
| Tip | HNP-MOD2424 |
Opis
Opis
Članak je vrlo prikladan za:
Smart Home
kamere
zvona na vratima
Razdjelne kutije
Rasvjeta
Zamjena za baterije/punjive baterije
Pametne kućne kontrole
Ovaj tekst je strojno preveden.
Smart Home
kamere
zvona na vratima
Razdjelne kutije
Rasvjeta
Zamjena za baterije/punjive baterije
Pametne kućne kontrole
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.