HN Power HNP06I-MINIUSBL6 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC 1.5 A 7.5 W s adapterom za Australiju, s europskim adap
- Kataloški br:
- 3443354 - 62
- Oznaka:
- HNP06I-MINIUSBL6
- EAN:
- 4024559360107
- Kataloški br:
- 3443354 - 62
- Oznaka:
- HNP06I-MINIUSBL6
- EAN:
- 4024559360107
HN Power HNP06I-MINIUSBL6 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC 1.5 A 7.5 W s adapterom za Australiju, s europskim adap
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Preklopno napajanje s utikačem i 4 ulazna priključka (EU, SAD, UK, AU)
- Dvostruka izolacija
- Minimalni gubitak u praznom hodu
- Kompaktni dizajn
- Otporno na preopterećenje i kratki spoj
- EU CoC V5 razina 2 / EnergyStar DOE VI
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Tip | Utični adapter za napajanje |
| Izlazna struja maks. | 1.5 A |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.5 A |
| Izlaz | mini USB |
| Određene značajke napajanja | s adapterom za Australiju s europskim adapterom s UK adapterom s SAD adapterom |
| Snaga | 7.5 W |
| dim. | (D x Š x V) 56 x 27 x 73 mm |
| Priključak | klip |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Ulazni napon (min.) | 100 |
| Težina | 67 g |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Širina | 27 mm |
| Visina | 73 mm |
| Dužina | 56 mm |
| Tip | HNP06I-MINIUSBL6 |
Opis
Opis
Napajanje za bežične komunikacijske uređaje, periferne uređaje, mrežnu tehnologiju, jednopločna računala, tablete/pametne telefone i telekomunikacije
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)