HN Power HNP12-CL6 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC 2.4 A 12 W
- Kataloški br:
- 3443361 - 62
- Oznaka:
- HNP12-CL6
- EAN:
- 4024559360725
- Kataloški br:
- 3443361 - 62
- Oznaka:
- HNP12-CL6
- EAN:
- 4024559360725
HN Power HNP12-CL6 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC 2.4 A 12 W
24.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Preklopno napajanje s utikačem
- Dvostruka izolacija
- Kompaktni dizajn
- Otporno na preopterećenje i kratki spoj
- Minimalni gubitak u praznom hodu
- EU CoC V5 razina 2 / EnergyStar DOE V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje utičnica |
| Tip | Napajanje za Europu |
| Izlazna struja maks. | 2.4 A |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.4 A |
| Izlaz | USB-C® utikač |
| Snaga | 12 W |
| dim. | (D x Š x V) 73 x 30 x 56 mm |
| Priključak | euro priključak |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 100 V/AC |
| Težina | 72 g |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dužina | 73 mm |
| Tip | HNP12-CL6 |
Opis
Opis
Utični adapter za bežične komunikacijske uređaje, periferne uređaje, mrežnu tehnologiju i telekomunikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)