HN Power HNP12H-050 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC 2.4 A 12 W
- Kataloški br:
- 3443363 - 62
- Oznaka:
- HNP12H-050
- EAN:
- 4024559380068
- Kataloški br:
- 3443363 - 62
- Oznaka:
- HNP12H-050
- EAN:
- 4024559380068
HN Power HNP12H-050 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC 2.4 A 12 W
29.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruka izolacija
- Kompaktni dizajn
- Otporno na preopterećenje i kratki spoj
- Minimalni gubitak u praznom hodu
- Odobrenje za kućanske aparate
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Mjesto upotrebe | utičnica unutrašnje područje |
| Tip | Napajanje za dom u Europi |
| Izlazna struja maks. | 2.4 A |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.4 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Snaga | 12 W |
| dim. | (D x Š x V) 73 x 27 x 56 mm |
| Priključak | euro priključak |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 199 V/AC |
| Težina | 75 kg |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Širina | 27 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dužina | 73 mm |
| Tip | HNP12H-050 |
Opis
Opis
Preklopno napajanje od 12 W s univerzalnim ulazom 90-264 VAC.
Uz "normalnu" sigurnosnu normu EN62368-1, ovi izvori napajanja odobreni su i prema normi za kućanske aparate EN61558-2-16 (također poznatoj kao norma za transformatore ili ranije VDE 0570 dio 2-16) te su stoga posebno prikladni za upotrebu u kućanskim aparatima - npr. kuhinjskim aparatima, električnim četkicama za zube, britvicama, ventilatorima, usisavačima, masažerima, pročišćivačima zraka itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Uz "normalnu" sigurnosnu normu EN62368-1, ovi izvori napajanja odobreni su i prema normi za kućanske aparate EN61558-2-16 (također poznatoj kao norma za transformatore ili ranije VDE 0570 dio 2-16) te su stoga posebno prikladni za upotrebu u kućanskim aparatima - npr. kuhinjskim aparatima, električnim četkicama za zube, britvicama, ventilatorima, usisavačima, masažerima, pročišćivačima zraka itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)