HN Power HNP12H-120 plug-in napajanje, fiksni napon 12 V 1 A 12 W
- Kataloški br:
- 3443364 - 62
- Oznaka:
- HNP12H-120
- EAN:
- 4024559380082
- Kataloški br:
- 3443364 - 62
- Oznaka:
- HNP12H-120
- EAN:
- 4024559380082
HN Power HNP12H-120 plug-in napajanje, fiksni napon 12 V 1 A 12 W
29.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruka izolacija
- Kompaktni dizajn
- Otporno na preopterećenje i kratki spoj
- Minimalni gubitak u praznom hodu
- Odobrenje za kućanske aparate
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Mjesto upotrebe | utičnica unutrašnje područje |
| Tip | Napajanje za Europu |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazni napon | 12 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Snaga | 12 W |
| dim. | (D x Š x V) 73 x 27 x 56 mm |
| Priključak | euro priključak |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V |
| Ulazni napon (min.) | 100 V |
| Težina | 75 g |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Širina | 27 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dužina | 73 mm |
| Tip | HNP12H-120 |
Opis
Opis
Uz "normalni" sigurnosni standard EN62368-1, ovi izvori napajanja odobreni su i za standard kućanskih aparata EN61558-2-16 (također poznat kao standard za transformatore ili prije VDE 0570 dio 2-16) te su stoga posebno prikladni za upotrebu u kućanskim aparatima - npr. kuhinjskim aparatima, električnim četkicama za zube, britvicama, ventilatorima, usisavačima, masažerima, pročišćivačima zraka itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)