HN Power HNP12I-090L6 plug-in napajanje, fiksni napon 9 V 1.33 A 12 W s europskim adapterom, s adapterom za Australiju,
- Kataloški br:
- 3443357 - 62
- Oznaka:
- HNP12I-090L6
- EAN:
- 4024559360169
- Kataloški br:
- 3443357 - 62
- Oznaka:
- HNP12I-090L6
- EAN:
- 4024559360169
HN Power HNP12I-090L6 plug-in napajanje, fiksni napon 9 V 1.33 A 12 W s europskim adapterom, s adapterom za Australiju,
38.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Preklopno napajanje s utikačem i 4 ulazna priključka (EU, SAD, UK, AU)
- Dvostruka izolacija
- Minimalni gubitak u praznom hodu
- Kompaktni dizajn
- Otporno na preopterećenje i kratki spoj
- EU CoC V5 razina 2 / EnergyStar DOE VI
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Tip | Međunarodna opskrba energijom |
| Izlazna struja maks. | 1.33 A |
| Izlazni napon | 9 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.33 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Određene značajke napajanja | s europskim adapterom s adapterom za Australiju s UK adapterom s SAD adapterom |
| Snaga | 12 W |
| dim. | (D x Š x V) 56 x 27 x 73 mm |
| Priključak | klip |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Ulazni napon (min.) | 90 V |
| Težina | 67 g |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Širina | 27 mm |
| Visina | 73 mm |
| Dužina | 56 mm |
| Tip | HNP12I-090L6 |
Opis
Opis
Napajanje s utikačem za bežične komunikacijske uređaje, periferne uređaje, mrežnu tehnologiju, računala s jednom pločom, tablete/pametne telefone i telekomunikacije
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)