HN Power HNP42I-240 plug-in napajanje, fiksni napon 24 V/DC 1.75 A 42 W s SAD adapterom, s europskim adapterom, s adapte
- Kataloški br:
- 3443404 - 62
- Oznaka:
- HNP42I-240
- EAN:
- 4024559309823
- Kataloški br:
- 3443404 - 62
- Oznaka:
- HNP42I-240
- EAN:
- 4024559309823
HN Power HNP42I-240 plug-in napajanje, fiksni napon 24 V/DC 1.75 A 42 W s SAD adapterom, s europskim adapterom, s adapte
70.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
70.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tip | Preklopno napajanje s utikačem |
| Izlazna struja maks. | 1.75 A |
| Izlazni napon | 24 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.75 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Određene značajke napajanja | s SAD adapterom s europskim adapterom s adapterom za Australiju s UK adapterom |
| Snaga | 42 W |
| dim. | (D x Š x V) 83 x 45.6 x 55.9 mm |
| Priključak | utični priključak |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 90 V |
| Ulazni napon (min.) | 264 V |
| Težina | 180 g |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Širina | 45.6 mm |
| Visina | 55.9 mm |
| Dužina | 83 mm |
| Tip | HNP42I-240 |
Opis
Opis
Preklopno napajanje s utikačem i univerzalnim ulazom. Vrlo pogodno za međunarodnu upotrebu zahvaljujući četiri uključene AC kopče (EU, UK, SAD i AU)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Visoko učinkovita i niska potrošnja u stanju pripravnosti
- Nova verzija DOE VI
- Otporni na prenapone i kratke spojeve
- DC izlaz: šuplji utikač 2,1 x 5,5 x 10
- CE
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)