Hobbywing Hobbywing QuicRun 3660SL G2 Sensorless Motor beskontaktni istosmjerni elektromotor za model auta kV (U/min po
- Kataloški br:
- 3466239 - 62
- Oznaka:
- HW30404502
- EAN:
- 6938994412315
- Kataloški br:
- 3466239 - 62
- Oznaka:
- HW30404502
- EAN:
- 6938994412315
Hobbywing Hobbywing QuicRun 3660SL G2 Sensorless Motor beskontaktni istosmjerni elektromotor za model auta kV (U/min po
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Svestrana primjena
- Jednostavna instalacija
- Trajnost i učinkovitost
- Idealno za kamione i monster kamione u mjerilu 1/10
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x D) 5 mm x 18.5 mm |
| Promjer | 5 mm |
| Dužina | 18.5 mm |
| kV (U/min po voltu) | 4500 |
| Proizvođač-br. dijela | HW30404502 |
| Model | QuicRun 3660SL 4500KV G2 |
| Promjer osovine | 5 mm |
| Broj ćelija LiPo | 2S |
| Težina | 263 g |
| Vrsta proizvoda | beskontaktni istosmjerni elektromotor za model auta |
Opis
Opis
Hobbywing nudi širok raspon pogonskih sustava za različite primjene, uključujući:
Pogonski sustavi za dronove: za multirotore, VTOL, letjelice s fiksnim krilima i FPV letjelice.
RC pogonski sustavi: za RC automobile, brodove i avione.
Pogonski sustavi za električna vozila: za električne skateboarde i skutere.
Glavne značajke:
Eksplozivna izlazna snaga i visoka učinkovitost (model 3652-3250KV ima 8% veću učinkovitost).
Niža radna temperatura.
Robustan i pouzdan dizajn s rotorom otpornim na eksploziju, visokotvrdoćnim aluminijskim CNC završnim poklopcem i visokokvalitetnim ležajevima.
Uklonjivi dizajn za jednostavno održavanje, produžujući vijek trajanja motora.
Kompatibilnost: Pogodno za kamione 1/10, Monster kamione
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pogonski sustavi za dronove: za multirotore, VTOL, letjelice s fiksnim krilima i FPV letjelice.
RC pogonski sustavi: za RC automobile, brodove i avione.
Pogonski sustavi za električna vozila: za električne skateboarde i skutere.
Glavne značajke:
Eksplozivna izlazna snaga i visoka učinkovitost (model 3652-3250KV ima 8% veću učinkovitost).
Niža radna temperatura.
Robustan i pouzdan dizajn s rotorom otpornim na eksploziju, visokotvrdoćnim aluminijskim CNC završnim poklopcem i visokokvalitetnim ležajevima.
Uklonjivi dizajn za jednostavno održavanje, produžujući vijek trajanja motora.
Kompatibilnost: Pogodno za kamione 1/10, Monster kamione
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.