Holzmann Maschinen AB1085FLEX radno postolje podesiv po visini, sklopivi 590 kg (Š x V x D) 980 x 630 x 470 mm 9.8 kg 1
- Kataloški br:
- 3473831 - 62
- Oznaka:
- AB1085FLEX
- EAN:
- 9120132140816
- Kataloški br:
- 3473831 - 62
- Oznaka:
- AB1085FLEX
- EAN:
- 9120132140816
Holzmann Maschinen AB1085FLEX radno postolje podesiv po visini, sklopivi 590 kg (Š x V x D) 980 x 630 x 470 mm 9.8 kg 1
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sklopivi radni stol s podesivim držačima stupova (0-90 mm lijevo/desno)
- Noge sa stabilnim stajalištem na svim površinama
- Jednostavno skladištenje i transport zahvaljujući sklopivim nogama i ručki. Noge se mogu potpuno spremiti u kutiju.
- Dimenzije proizvoda u rasklopljenom stanju: 980 (1155) x 470 (640) x 630 (820) mm
- 9 odabirljivih visinskih položaja u rasponu od 630-820 mm
- Kombiniranjem dvaju radnih stolova može se stvoriti stabilna radna površina. (Dodatni materijal nije uključen, npr. radna ploča)
- Maksimalno opterećenje 590 kg po postolju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 980 x 630 x 470 mm |
| Težina | 9.8 kg |
| Dubina | 470 mm |
| Visina | 630 mm |
| Širina | 980 mm |
| Određene značajke postolja za skele | podesiv po visini sklopivi |
| Visina (maks.) | 82 cm |
| Visina (min.) | 62 cm |
| Opterećenje (maks.) | 590 kg |
| Vrsta proizvoda | radno postolje |
Opis
Opis
Sklopivi radni stol s podesivom visinom HOLZMANN AB1085FLX služi kao oslonac za obradu radnih komada ili za izgradnju stabilnog radnog stola.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Maksimalno opterećenje 590 kg po postolju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.