Holzmann Maschinen D500VECO_230V drvo tokarski stroj
- Kataloški br:
- 3473838 - 62
- Oznaka:
- D500VECO_230V
- EAN:
- 9120132140540
- Kataloški br:
- 3473838 - 62
- Oznaka:
- D500VECO_230V
- EAN:
- 9120132140540
Holzmann Maschinen D500VECO_230V drvo tokarski stroj
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visina vrha 175 mm
- Širina vrha 500 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tokarski stroj |
| Materijal | drvo |
| Snaga S1 | 300 W |
| Brzina vrtnje osovine (min.) | 890 U/min |
| Brzina vrtnje osovine (maks.) | 2600 U/min |
| Širina vrha | 500 mm |
| Visina vrha | 175 mm |
| Radni napon | 230 V |
| Težina | 16.5 kg |
| Dužina | 414 mm |
| Širina | 890 mm |
| Visina | 325 mm |
Opis
Opis
HOLZMANN tokarski stroj s razmakom od 500 mm i 4 stupnja brzine koje se mogu odabrati izmjenom remena.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dimenzije ugradnje u mm: 890 x 325 x 414
Opseg isporuke
- Adapter M33 x 3,5
- Promjer prednje ploče: 145 mm, nosač alata: 300 mm
- 2 dlijeta za tokarenje
- Centralni bušač
Komentar
opcionalno: produžetak kreveta D500BVL
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)