Holzmann Maschinen HOB260MINI_400V stolarska blanjalica, debljača 63 mm
- Kataloški br:
- 3475884 - 62
- Oznaka:
- HOB260MINI_400V
- EAN:
- 9120132140298
- Kataloški br:
- 3475884 - 62
- Oznaka:
- HOB260MINI_400V
- EAN:
- 9120132140298
Holzmann Maschinen HOB260MINI_400V stolarska blanjalica, debljača 63 mm
2,940.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,940.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Širina blanjanja <1 />
- Dimenzije Stol
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolarska blanjalica, debljača |
| Snaga S6 | 2800 W |
| Broj okretaja | 6500 U/min |
| Priključak za usisavanje | 100 mm |
| Širina strugalice | 63 mm |
| Zakretno područje (min.) | 45 ° |
| Zakretno područje (maks.) | 90 ° |
| Područje okretanja (Područje) | 45 - 90 ° |
| Radni napon | 400 V |
| Dužina tablice | 1040 mm |
| Širina tablica | 260 mm |
| Visina stola | 860 mm |
| Težina | 72 kg |
Opis
Opis
Kompaktna blanjalica i debljalica HOB260MINI s mobilnom jedinicom i reverzibilnim noževima blanje trebala bi biti neizostavan dio vaše stolarske radionice. Sa širinom blanjanja i debljanja od 260 mm, te pomicanjem debljanja, mogu se ostvariti odlični projekti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2 reverzibilne oštrice blanje (260 x 18,6 x 1,2 mm)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)